Üyeliksiz okey yeni tasarımı ile sizlerle

Okey tarafından 28 Şubat 2021 Tarihinde Yazıldı.

Okey oyunu giriş alanı

Merhaba arkadaşlar uzun uğraşlar sonucunda sizlerin daha hızlı ve daha temiz bir sayfa da okey oyunu oynayabilmeniz için yeni çizip ve yazdığımız canlı okey sitesi tasarımını sizlere tanıtmak istedik. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi uyeliksizokey.com a ilk girişinizde okey odalarına giriş yapmanız için sizi karşılayan okey giriş alanı yer almaktadır. bu alanda daha önceden kayıt yapmış iseniz direk giriş alanıa kullanıcı adınız şifreniz ve güvenlik kodunu girerek sanal okey odalarına bağlanabilirsiniz.

okeye bağlanma alanının hemen sol kısmıda bulunan hızlı erişim alanı ise sizlerin daha hızlı nick askı işlemi yada unuttuğunuz şifrenizi geri almak için tıklanabilir butonlarımız yer almaktadır bu butonlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Makale alanında Düz okey olarak belirlenen alan

Site içerisinde üst kısımın hemen altında yer alan alan ise okey ile alakalı bilgi paylaşımı yapılan alanlardan 1. olan kısımdır bu alanda düz okey hakkında bilgi verilip düz okey ile ilgili yapılan yazıya ait resim karşılamaktadır bu resim ve yazı şeklillendirmesi yeni tasarımın uygunluğuna göre değişkenlik sağlayabilir ve renk tonajları ile güzel bir hal alabilmek için yerleştirilmiş 2 alandan 1. cisidir. Aşağıda ki resimde görüldüğü gibi resim ve yazı gayet şık bir şekilde pozisyon almış olup temaya uygunluğunu devam ettirmektedir.

Canlı okey alanı hemen alt kısmında sizleri karşılamaktadır

Yeni arayüz ile birlikte düz okey alanının hemen altında bulunan daha öncede bahsettiğimiz 2 alandan 2. alanı olan canlı okey oyna bölümü olmuştur. bu alanda düz okey alanında ki gibi canlı okey oyunu hakkında bilgi verilmiş olup hemen yan tarafına eklenen resim ile tasarımın süreklilik durumunu devam ettirmiş olduk ve bu alanda gerek kullanılan okey oyunu resimi olsun gerekse yazısı olsun tamamen şık bir şekilde yerini yeni tasarımımızda almıştır. Aşağıda görüldüğü gibi gayet estetik duran bu alan sizleri hem bilgilendirme hemde birazda olsa eğlenceli bir okey oyunu olduğunu belirtmek için kullanılmış alandır.

Sanal okey alanında oyuncuların farkları

uyeliksizokey.com arayüzü tanıtım devam ederken bu bilgilendirici ve şık duran bölümlerin hemen altında yer alan sanal okey oyuncuların performansları okey içerisinde puan olarak 1 den 5 ekadar olan en yüksek puan alan kişiler ve hemen yan tarafında bulunan yeni kullanıcılarımızın durumları yer almaktadır Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi tasarımı gayet şık bir şekilde tamamalayan bu alan gayet hoş bir şekilde yerini almıştır.

Okey oyunu Blogdan yazılar alanı

Arayüz aşağı doğru uzadıkça tasarımın doluluğu ortaya çıkmakta görüldüğü gibi tasarıma devam ederken okey oyunu hakkında blogdan yazılarımız ve bu alanda ilerleyen zamanlarda bulunacak olan okey turnuva birincileri , sanal okey , 101 okey , düz okey , okey odaları , canlı okey , Mobil okey , antalya okey , istanbul okey , ankara okey , gibi şehir okeyleri hakkında da yer alacak olan makalelerimizde yer alacaktır Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi blog haberlerinni yer aldığı kısımda blog hakkındaki resim üzerine transparan bir mor renk çekilerek resim üzerine konu ile alakalı başlık ve o konunun hangi kategoriye ait olduğunu belirten bir alan bulunmaktadır gayaet şık bir şekilde sıralanmış olan okey oyunu yazıları tasarıma farklı bir bakış açısı kazandırıp tasarımı renk ve sıralanma olarak tamamlayan alandarn birisi olmuştur.

Okey hakkında bilmeniz gerekenler alanı

Tasarıma devam ederken blogdan yazılar kısmının hemen altında yer alana s.s.s ( sıkça sorulan sorular ) alanı okey sitemi ile ilgili ince bilgiler verip bu alanda her hangib birinin desteği olmadan takıldığınız yerleri kolaylıkla aşabileceğiniz yer almıştır tasarıma uyumunu göz önünde bulunduracak olursak yukarıda belirttiğim 2 alandan makale alanları olan alanlar gibi sıkça sorulan soruların yardım bölümü olarak sol tarafında soruların bulunması ve sağ tarafında o alana görsel nitelikte güzellik katabilecek bir resim uyumu ile tasarımdan o alanı koparmadan arayüz kısmına entegre edilmiştir. aşağıda ki resimde görüldüğü gibi bu alan gayet şık bir görünüş katmıştır.

Okey tasarımı alt kısım ( footer ) alanı

Tasarımı bitirme anlamına gelen footer yani tasarımın en alt kısmı bu alanın görsel olarak güzel olması için nereden baksanız bütün webmaster arkadaşlar bu alana özen gösterirler bu alan giriş gelişime sonuç kısmının sonuç kısmı yani tasarımı tamamlayan alan olarak nitelendiririlir bu alanda yerine göre hızlı linkler kısa menüler gizlilik kullanım şartları gibi alanlar veyahut sosyal medya hesapları iletişim bilgileri gibi alanlar yer almaktadır ağaıda ki resimde görüldüğü gibi alanın tasarımı tamamlamasında cuk diye oturmuş diyebileceğimiz bir alan olmuştur.