Online Okey

Okey tarafından 8 Nisan 2021 Tarihinde Yazıldı.

Online okey oyunu denildiğinde aklımzıa gelen nedir diyecek olursak insanların internet üzerinden akılda kalıcı bir domain ismi yok ise online okey , online okey oyna gibi google üzerinden arama yaparak girişleri mevcuttur.

Bu aramlarda online okey aramasına bizde uyeliksizokey.com olarak dahil olduk ve çalışmalarımıza başladık.

online okey
online okey

Online okey sitesi olarak aramalarda bizi bulmanızı kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıp gerek özgün okey makalesi gerek güçlü link çalışmaları yaparak ön sıralara yerimizi almaya çalışıyoruz. online okey nedir kısaca anlatacak olursak.

Online Okey nedir

Online okey nedir diye sorguluyacak olursak insanların belli başlı kendilerini rahat bir ortamda hissetikleri mekanlara girerek gerek müzik dinleyerek gerek ise sohbet ederek okey oynadıkları okey sitesi olarak geçmektedir.

bizde bu sizler için hazırlanmış olan ortamı daha güzel bir hale getirmek için işe en başından başlayıp okey teması ile daha güzel bir ortam için ilk adımı atmış olduk okey temasını tasarladıktan sonra online okey oynamak için okey alanını yeniden dizayn ederek hem görsel efekt kattık hemde daha göz almayan bir renk seçerek insanları kendi yerimize akıştırarak başka yabancı yerlere gittiklerinde alışamadıklarını görmüş olduk. Bu durumda biz hazır renkler ve iconlar ile oynamışken okey taşları ile de oynayarak kendimize özgü hd kalite de mobil okey taşları yaptık. Böylelikle oyunu bir adım daha ileriye götürdük.

Online okey oyna

Online okey oyna adı altında insanların düz okey oynayabildikleri henüz sistemimiz içerisinde 101 online okey olmadığından dolayı düz okey ile kendileri arasında turnuvalar yaparak bu turnuvalar sonucundan birincilere ödüller verilerek düzenlen online okey düz online okey severlerin vazgeçilmezi olmuştur.

online okey oyna
online okey oyna

Anlık olarak online okey sitemizde 50-60 online olaran kişiler kaliteli dj ler ile renkli dakikalar geçiriyorlar ve bir yandan da hem eşli online okey hemde tekli okey oynayabiliyorlar bu durumda herkes anlık olarak online okey oynamış oluyor.

Online okey 101 okey

Online okey 101 oyunu son 1 yılda oldukça populer olan okey oyunu olma yolunda ilerliyor bu durumun en büyük etkilerinden birisi de pandemi süreci olmuştur pandemide sürecinde sokağa çıkma yasakları oldukça fazla olduğundan insanlar gıdalarını ve ihtiyaçlarını önceden alıp eve kapanıp sanal ortamda gezmeye başlamışlardır.

Bu durumdan ötürü online okey salonları dolup taşmıştır ilerleyen süreçlerde ramazan ayı boyunca yasak olacağı da bir yandan gündeme oturmuştur bu gündeme bakarak bizlerde online 101 okey salonu hazırladık ve sizlerin daha huzurlu bir ordamda okey oynayarak güzel vakit geçirmenizi sağlamış olduk.

101 okey oyunu oynamak için yapmanız gereken sadece üye değil iseniz basit şekilde kullanıcı adınızı kayıt edip ve hızlı bağlan menüsünden online okey odalarına bağlanabilir ve güzel vakitler geçirebilirisiz.