Okey plus

Okey tarafından 23 Nisan 2021 Tarihinde Yazıldı.

Okey Plus

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere okey plus oyunu hakkında bilgi vermek istedik.

Okey plus oyunu bir çok aramada olup facebook üzerinden de oynanabilen bir okey oyunu olarak bilinen oldukça popülar bir online okey oyunudur.

Okey Plus , android ve ios sürümü olan, bağımlılık yapan bir okey oyunu. oyunun bir ellik olması ve her el sonunda yeniden başlatılması.

Okey plus
Okey plus

Birisi oyundan çıkıp gittiğinde elin bozulmaması, ortaya koyulan paranın bir kısmının kasada birikmesi ve okey atan ya da çifte biten kişinin kasayı da alması, gibi güzel yanları mevcut.

online sayısı da oldukça fazla. facebook bağlantısı isteyen bir oyun. okey sevenler için birebir.

Okey Plus HEMEN OYNA


İstersen “Hemen Oyna ’ya” tıklayarak hiç beklemeden sistemin seni oturtacağı masalarda saniyeler
içerisinde Okey oynamaya başlayabilirsin.

Okey salonunda ODA SEÇ


Okey plus okey salonlarında oda seçmek için özellikle bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Dilersen farklı seviyelere göre oyuncuların bulunduğu özel odalardan birinde OKEY keyfini yaşayabilir, her gün oynayarak efsaneler arasına girebilirsin.

Okey oyunu içerisinde MASA AÇ


Okey plus içerisinde yukarıdaki belirtilenlerden hiç biri size göre değil ise, o zaman istediğin bahis miktarını belirleyerek kendi masanı açabilir ve dilersen masana okey oyunucularını davet edebilir ve keyfine bakabilirsin.

Masa açtığınız taktirde masa kontrolü elinizde olacaktır.

Masada herhangi bir durumda oluşacak olan olumsuzluklardan sizin dahilinizde masadan kişileri banlayabilir yahut şikayet butonuna basarak yöneticilere bildirim yapabilirsiniz.

Yöneticilerimiz anında masaya giriş yaparak duruma el atabilirler ve haklı yada haksız kavramında adaleti sağlayarak gereken işlemi uygulayacaktırlar.

Okeyi ARKADAŞLARIN ile OYNA


Yine Okey plus online okey içerisinde Arkadaşlarım listenden o an online olan Facebook arkadaşlarını görebilir, doğrudan onların masasına
katılarak birlikte Okey keyfini yaşayabilirsiniz.

MÜZİK KEYFİNDEN GERİ KALMA !


Okey plus içerisinde Okey oynarken müzik keyfinden neden geri kalasın? Bir birinden kaliteli dj lerin yayınları sırasında istek isteyebilir, dilerseniz sevdiklerine yada masa arkadaşlarınıza istek yada mesaj yollayabilirsiz.

Senin için her şeyi düşündük, dinlemek istediğin
parçaları seç hem Okey oyna hem seçtiğin müziklerle keyfini ikiye katla.