Mynet Okey oyna

Okey tarafından 2 Nisan 2021 Tarihinde Yazıldı.

Mynet Okey

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere mynet okey oyna yıllardır ileri gelen okey siteleri arasında yerini korumaktadır bunun başlıaca sebebi 2000 li yıllardan gelen mynet chat , mynet sohbet gibi aramalarda sohbet olarak sunucuları genişletip sonrasında bu kitleyi okey oyununa yönlendirmesi ile 101 okey , çanak okey , eşli okey gibi oyun sunucuları kurarak desteklemiştir ve günümüzde mynet çanak okey olarak dilden dile dolaşan bir kurum haline gelmiştir.

mynet okey oyna

Facebook Mynet okey

facebook üzerindne mynet okey nasıl oynanır diye soracak olursak yada mynet mobil okey olarak giriş nasıl yapılacak diye sorarsak öncelikle facebook a giriş yaparak mynet okey yazarak uygulama içerisine girerek kendi kullanıcı adınız ile oyuna dahil olabilirsiniz odalar arasında acemiler ,ustalar , profesyoneller olarak adlandırılan birden fazla oda olup puan durumunuza göre bu odalara giriş yapabilirsiniz. bildiğiniz üzere çanak okey olarak adlandırılan düz okey rakipleriniz karşısında okey attığınız takdirde çanak içerisinde biriken toplu paranın sahibi olabiliyorsunuz.

Mynet 101 Okey

101 okey olarak günümüzde önde gelen sitelerden birisi olan mynet 101 okey sizlere bir birinden güzel seçenekler sunmaya devam etmektedir sitemizde 101 okey oyunu olarak bizlerde sizlere hizmet vermeye başladığımzı günden beri hedefimiz olan mynet 101 okey ie yaklaşma çabasında ilerlemekteyiz

101 okey oyunu düz okeye nazaran daha çok tutulduğunu biliyoruz insanlar klasik oyunlardan dışarı çıkıp daha rakipsel ve mücadeleci olan oyunlara yöneldiği için düz okey den daha güzel olan 101 okey mynet adı altında ilerlemektedir.

mynet 101 okey

Eşli 101 okey

Adından da belli olduğu gibi mynet 101 okey sizlere eşli 101 okey imkanıda sunmaktadır 101 okey oyunu eşli olarak oynanabilen ve kazanıldığı takdirde çanakta bulunan paraları ikiye böldüğü için bir yandan avantajlı olarak görülmektedir. bu mobil okey sizlere daha güzel vakitler geçirmenizi sağlayacaktır.

Mynet Okey Odaları

Yıllar önce mynet sohbet ve haber sitesinin kuruluşuyla birlikte, kendini geliştirme sonucu oyun dünyasına adım atmış ve ilk mynet okey, batak, tavla vb. oyun odalarıyla isminden çokça söz ettirmiş ve büyük bir kitleye ulaşmıştır. Bugün hala günümüzde bile oyun odalarıyla anılan büyük mynet platformu kullanıcılarını eğlendiren ve yeni arkadaşlar edinmesine araç olan bir platformdur.