Eşli Okey

Okey tarafından 4 Nisan 2021 Tarihinde Yazıldı.

Eşli okey oyna, oyun oynamanın en heyecan verici tarafı yeni insanlarla tanışmak olsa gerek..
Eşli okey oyunu Masa oyunları alanında bulunan ve hem internetten hem de fiziki olarak oynanan okey, ev ortamlarının vazgeçilmez eğlencesidir..
Eşli Okey oynamaktan hoşlandığınız halde , işlerinizin yoğunluğundan gerçek hayatınızda arkadaşlarınızla bir araya gelip okey oynayamayan kişilerden misiniz ?
Işte tam sizler için bulunan çözüm  eşli okey siteleridir..
her geçen gün sanal ve reel ortamda artmaktadır. Sonuç olarak insanlar eğlenecekleri bir hobi yada amaç edinmek isterler. Bu hobilerden bir tanesi ülkemiz de yaygın olan okey oyunudur.
Özellikle bu oyunu eşli olarak oynamak kıyasıya rekabet ortamını ortaya çıkarır.

eşli okey


Okey eşli nasıl oynanır şu şekilde ki; Öncelik olarak eşli okey nasıl oynanır sorusuna bir yanıt verilecek olur eğer, genel olarak dört kişinin ikişerli olarak ayrıldığı ve bir takım oluşturduğu oyun çeşididir. Oyun kare bir masa etrafında oynanırken, takım arkadaşları ise karşılıklı olarak oturur ve bu da oyuncular kenarlara taş atarken rakip takım oyuncusunun oyununu bozma imkanı tanımaktadır.


Takım arkadaşları birbirleri ile sürekli olarak iyi anlaşmaya çalışmalıdır ve sıkı bir şekilde fikir alış verişi yapmalıdır.
Eşli okey oyna, normal okeye göre çok daha avantajlı olacağınız bir oyun türüdür. Bu oyun türünde bir kişi ile ittifak halinde olur ve masaya bırakacağınız taşları önceden birbirinize haber edersiniz. Bu sayede çok daha rahat seri tamamlayabilir ve oyunu daha yüksek puanlar ile beraber bitirebilirsiniz. Eşli okey oyna ile çok daha fazla eğleneceksiniz.

Üstelik bu sayede birçok değişik stratejik plan yapma şansı da bulunmaktadır. Örneğin takım arkadaşlarından biri daha oyun başlarken elinin çok iyi olduğunu söyleyebilir ve takım arkadaşına diğer rakiplerin oyununu karıştırması için kendi oyununu bozmasını ister. Bu noktada sürekli olarak rakibin istemediği taşları atar ve onun oyun bitirmesine engel olur.
Bir okey sitesi olarak kullanıcılarımıza her zaman değer vererek özverili bir çalışmalar yapmaktayız. Eşli okey sitesi olarak düz okey oyunu hizmeti vermekteyiz. Düz yani normal okey oyunu oynamanın hazzını bizimle yaşamanız bizler için mutluluk vermektedir.
O halde vakit kaybetmeden  adresini tarayıcınızdan tıklayarak sizde bu eğlenceli oyunun zevkini tüm kullanıcılarımızla birlikte yaşayabilirsiniz. Sizleri yedi gün yirmi dört saat eğleneceğiniz ve eğlenirken hiç bir ücret ödemeyeceğiniz. Kaliteli ve huzurlu bir ortam arayan herkesi eşli okey odalarımıza davet ediyoruz. Günün yorgunluğunu ve stresini bir kenara bırakıp, tüm negatif enerjiniz kaybolsun , onun yerini mutluluk ve eğlence alsın..