Kaliteli ve Ücretsiz oyun odalarımızda, SOHBET ederken aynı anda eşli ve düz okey oynayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınızdan, Tablet ve Telefonlarınızdan, eğlence odalarımıza girebiliceğiniz gibi, dilerseniz mobil uygulamamızı telefonunuza yükleyerek, kesintisiz eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Okey Odalarımızda 20 Kişi Oyun Oynamaktadır.

nick
nick
loading Kutucuğa
kodu girin
yenile
okeye bağlan GOOGLE PLAY
Okey uygulaması
okeye bağlan MİSAFİR GİRİŞİ
üyeliksiz bağlan

KAFACILAR
TOP 5

1

2

3

4

5

KarameLa kullanıcısı11191401 puana sahiptir.

okey oyna üye avatar

BeRKe kullanıcısı11167363 puana sahiptir.

okey oyna üye avatar

Almanyali-CEMIL kullanıcısı7071087 puana sahiptir.

okey oyna üye avatar

GüLhan kullanıcısı6513372 puana sahiptir.

okey oyna üye avatar

Lavinia kullanıcısı5580647 puana sahiptir.

okey oyna üye avatar

ACEMİLER
TOP :)

1

2

3

4

5

Ceyda kullanıcısı1000 puana sahiptir.

avatar

SLi kullanıcısı1000 puana sahiptir.

avatar

Dadof kullanıcısı1000 puana sahiptir.

avatar

Sude kullanıcısı105522 puana sahiptir.

avatar

Extreme kullanıcısı1000 puana sahiptir.

avatar
okey oyna

okey oyna

Okey Oyna Platformu, Türkiye'de popüler bir taş oyunudur. Okey Oyunu oyun salonumuzda en fazla 4(dört) kişi, en az 1(bir) kişi olmak üzere (oyun botları) oynanabilir. Okey odalarında eşli ve tek olmak üzere iki şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Okey 13(onüç) taş ile oynanmaktadır. 3'lü ve 4'lü per şeklinde dizilerek oyunun devamı sağlanır. Çifte Gitme seçeneği de olan okey oyununda aynı taşlardan 7'şer aynı taştan per yaparak oyunu devam ettirebilirsiniz. Dilerseniz sisteme üye olarak, dilerseniz üye olmadan okey odalarımıza girerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Üyeliksiz okey oynamak, hiç bir şart ve koşul gerektirmeden, istediğiniz bilgilerinizi paylaşıp, istemediklerinizi paylaşmadan özgürce okey oynayabileceğiniz, kendinizi arkadaşlarınızla gerçek yaşamda oturup okey oynuyor gibi keyif alıp, eğlenerek vakit geçireceğiniz güzel bir okey ailesine katılmış olacaksınız. Düz ve klasik okey oynamayı sevenlerin memnun kalacağı bir ortama katılmak için vakit kaybetmeyin. Okey Oynarken, yeni arkadaşlar edinebilir, hayatınıza yeni insanlar katabilir ve bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Okey Oynamaya başlamadan önce bilinmesi gerekenlere göz atmanızı öneririz.

mobil okey

Mobil okey oyununu, cep telefonlarınızdan rahatlıkla oynayabilirsiniz. Evinde bilgisayar, tablet vb. cihazları bulunmayan, sadece telefon ile sanal ortamlara girebilen kullanıcılarımız için geliştirmiş olduğumuz mobil okey uygulamasını, play store uygulamasından rahatlıkla indirebilirsiniz. Uygulama cihazınıza hiçbir şekilde sorun yaratacak bir yazılım içermemektedir. Play store yazılımcılarının süzgecinden geçerek, yayınlanmasına izin verilen bu tip uygulamaları gönül rahatlığı ile bilgisayarınıza kurarak, mobil okey oynamaya başlayabilirsiniz. Mobil okey siteleri günümüzde oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır. Pandeminin ve sosyal mesafenin de hayatımızda artık yer aldığını düşünürsek, bu tip okey uygulamalarını insanlar evlerinde eğlenmek ve vakit geçirmek için kullanmaya yönelmişlerdir. Android cihazlar için geliştirmiş olduğumuz uygulamamızı buradan okeyi indirebilirsiniz. Web tarayıcıdan girmiş gibi, hiçbir fark yaşamadan, bir yandan okey radyomuz olan RENKFM yayının dinleyip, bir yandan yeni arkadaşlar edinip, bir yandan da okey oynamaya devam edebilirsiniz. Siz kullanıcılarımızla çok geniş ve güzel bir aile olma yolunda emin adımlarla yürümek için gayret ve emek vermekteyiz.

mobil okey

Online Okey Oyna

Online Okey oyunu ülkemizde insanların evlerinde yada kafelerde en çok oynadıkları oyunlardan birisidir. Ülkemizde internetin kullanım oranının artması ile birlikte online okey oyunu oynanabilecek oyun siteleri çoğalmaya başlamıştır. Uyeliksizokey.com olarak tüm okey çeşitlerinde hizmetler sunmaktayız. En iyi okey oyna oyunlarını sitemizde oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Okey oyununda toplam 106 adet oyun taşı bulunmaktadır. Bu taşlar üzerinde 1 ile 13 rakamları dahil aradaki tüm rakamlar yer almaktadır. Taşlar dört farklı renkten oluşmaktadır. Siyah, kırmızı, sarı ve yeşil olarak her taştan çift olarak oluşturulmuştur. Bu rakamların haricinde iki tane taş üzerinde herhangi bir rakam bulunmaz ve özel simge bulunur. Bu taş sahte okey ismiyle bilinen taştır. Oyuncular zar atma yöntemi ile oyuna kimin başlayacağını tespit ederler. Yine zar atarak beşli gruplar halinde dizilen taşlar arasından gösterge taşı belirlenir ve belirlenen taşın bir üst rakamı ve aynı rengi okey taşıdır. Oyunda her oyuncuya 14 adet taş verilir ve taşlar per oluşturularak dizilir. Her per en az 3 taştan oluşmalıdır. Sitemizde okey oyna seçeneği ile oyun giriş bölümüne ulaşabilirsiniz. Online okey oyunları için sitemize erişim yaptığınızda ve oyun oynamak istediğinizde oyuna dördüncü aramaya gerek duymadan, hazır olan masalardan birisine oturarak oyuna başlayabilirsiniz. Sitemizde taşların dağıtımı sistem tarafından otomatik olarak yapılır ve size verilen taşların dizilişini yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Her oyuncuya 14 taş verilirken oyuna başlayacak olan oyuncuya 15 taş verilir. İlk oyuncu taş çekmeden elindeki 15. Taşı atarak oyunu devam ettirilir. Bir sonraki oyuncu atılan taşı almazsa, ortadan taş çekerek oyunu devam ettirir.

Esli Okey Oyna

Okey oyunu içerisinden bilindiği üzere birbirinden farklı oyun çeşitleri bulunmaktadır. Herkesin kişisel olarak oynadığı, düz oyun ya da eşli okey oyna oyunu. Bu oyun zevkleri kişiye göre değişmektedir. Bazılarına göre tek olarak oynamak bazılarına göre eşli oynamak daha eğlencelidir ve keyiflidir. Fakat burada çoğunluğun seçtiği oyun genel olarak eşli oyun olmaktadır. Takım olarak oynamak rekabeti daha heyecanlı hale getirmekte ve karşılıklı konuşmalar ile yapılan alış veriş sayesinde oyun daha canlı kalabilmektedir. Okey eşli nasıl oynanır şu şekilde ki; Öncelik olarak Okey eşli nasıl oynanır sorusuna bir yanıt verilecek olur eğer, genel olarak dört kişinin ikişerli olarak ayrıldığı ve bir takım oluşturduğu oyun çeşididir. Oyun kare bir masa etrafında oynanırken, takım arkadaşları ise karşılıklı olarak oturur ve bu da oyuncular kenarlara taş atarken rakip takım oyuncusunun oyununu bozma imkanı tanımaktadır. Düz okey oyununda her oyuncu daha çok sanki sıradan bir görevmiş gibi gelen taşı almakta ve istekası üzerinde bir dizi yapmaya çalışıp değişik şekillerde sürekli olarak bitmeye çalışmakla meşgul olmaktadır. Ancak eşli okey oyunu öyle değildir.Takım arkadaşları birbirleri ile sürekli olarak iyi anlaşmaya çalışmalıdır ve sıkı bir şekilde fikir alış verişi yapmalıdır. Üstelik bu sayede birçok değişik stratejik plan yapma şansı da bulunmaktadır. Örneğin takım arkadaşlarından biri daha oyun başlarken elinin çok iyi olduğunu söyleyebilir ve takım arkadaşına diğer rakiplerin oyununu karıştırması için kendi oyununu bozmasını ister. Bu noktada sürekli olarak rakibin istemediği taşları atar ve onun oyun bitirmesine engel olur.

BİLMENİZ GEREKENLER

Okey Odalarına Kayıt Olmadan Giriş Yapabilir miyim ?

Okey odalarımıza ücretsiz ve üye olma koşulu olmadan giriş yapabilirsiniz. Bağlantı menüsünde bulunan

Okey Salonlarına Hangi Yollarla Giriş Yapabilirim ?

Okey salonumuza

Üye Olurken Herhangi Bir Ücret Ödemem Gerekiyor mu ?

Tabiki hayır. Salonlarımıza hiçbir ücret ödemeden, Kayıt Ol ve Üye Ol butonlarına basarak üye olabilirsiniz.

Oyun Salonunda Rahatsız Eden Kullanıcıları Engelleyebilir miyim ?

Sizi rahatsız eden kullanıcının profilinde bulunan Engelle butonuna basarak engelleyebilirsiniz.

Profil Bilgilerimi İstediğim Gibi Girebilir miyim ?

Tabiki girebilirsiniz. Profil ayarlarınızda doğum tarihinizi, yaşınızı, adınızı, soyadınızı, cinsiyetinizi, mail adresinizi, bulunduğunuz ülke ve şehir bilgileriniz gibi seçenekleri güncelleyebilirsiniz.

Kendime Ait Resim Yükleyebilir miyim ?

Avatar işleminden istediğiniz resmi yükleyebilirsiniz. Resimler yönetici onayı yapıldıktan sonra sitemizde görüntülenmektedir.

Okey Oynarken Eşli Salon Açabilir miyim ?

Tamamen size kalmış bir durumdur. İstediğiniz kişiyle teke tek yada arkadaş grubunuz ile eşli okey oynayabilirsiniz.

yardım